Digitroll.no - ehandel, publiseringsløsninger, intranett.
YouTube LinkedIn Twitter Facebook
Noen referanser på nettbutikker og ehandel
Vår første ehandelsløsning ble levert sommeren 2000. Det begynner å bli lenge siden. 

Digitrolls ehandelsløsninger leveres i standardutgaver eller med de ekstra moduler og funksjoner din bedrift har behov for. Vi skreddersyr også nettløsninger etter behov. 

Basis i alle nettbutikkløsninger er uansett vår forretningsforståelse, 100vis av kundeprosjekter og en teknologi av ypperste merke. De fleste av våre nettbutikkleveranser er med integrasjon til kundens administrative systemer.

Alt er mulig med en Lynx ehandelsløsning - kontakt oss derfor før konkurrenten din gjør det.

Rosenborg med gull i 2010 også?
Lynx nettbutikk fra Digitroll til RBKAlt annet var utopisk for fotballaget med nå 21 norske seriegull. Med ehandelsløsning for supportereffekter levert av Digitroll går RBKs leder for butikk også for gull neste sesong. RBKs nye ehandelsløsning er helintegrert med Dynamics Nav (Navision).
Leveransen til Rosenborg er vår standard ehandelsløsning Lynx eHandel Dynamics. Les om Dynamics ehandel >>
 

Sharifs nettbutikk endrer spillereglene i bransjen
Navsion nettbutikk til Sharif fra DigitrollDekkbaronen Tommy Sharif er på nett med en Digitroll nettbutikk. Etter å ha prøvd flere andre leverandører som ikke klarte å lage webintegrasjon med Dynamics NAV (Navision), måtte Digitroll enda en gang hjelpe en kunde i nød.
 

Skal du gifte deg?
Finne ektefelle kan du ikke gjøre på www.mittgavetips.no , men hvis det er rett før du skal få deg en livsledsager kan dere nå enkelt lage deres egen ønskeliste på web til den viktigste dagen i ditt liv, bryllupsdagen.
 
Tilbords har nå lansert en enklere måte for brudepar å registrere sine gaveønsker til den store dagen. Kjeden Tilbords har alltid vært opptatt av å ta i bruk ny teknologi som forenkler forretningsprosesser. Les mer.

Bokstaver fra Bodø på nett
Bokstabfabrikken Uni eHandel fra DigitrollBokstavfabrikken i Bodø har siden etableringen av sin netthandel bokstavfabrikken.no i 2007 økt omsetningen på nett fra måned til måned. Selv om det er et stykke fra Bergen til Bodø er kunden strålende fornøyd med vår kundeservice, og ikke minst våre produkter og tjenester.
Les mer om netthandelen i Bodø.

Nettbutikk: Sportpartner og Digitroll på tandem
Bergen, sommeren 2009; Sportpartner setter inn et ekstra gir med nettbutikk fra Digitroll.  Sportpartner er en fullsortiments grossiste innen sykler og sykkelutstyr. 

Slik  smiler en Digitroll kunde! En fornøyd Rolf Terkelsen hos Sportpartner.
Slik smiler en Digitroll kunde! En fornøyd Rolf Terkelsen hos Sportpartner.
Når Sportpartner nå går nye veier for salg av sine sykkelkonsepter (American Eagle, Corratec, enJoy the Ride, Concorde, Look osv.) så er det for å å kapre markedsandeler rundt om i Norge.  

Vi har fått gleden av å levere vår standard ehandelsløsning Lynx eHandel Super kledd med et friskt og spenstig design.    

Lundeby & Co AS - Rammer og album på nett
Lundeby & Co. as er en av Norges største grossister, produsent og leverandør av presentasjonsprodukter til fotografer og fotoforretninger i Norden. Bedriften ble etablert i Hærland i 1949 og har i dag 30 ansatte.

Digitroll har levert B2B ehandelsløsningen Dynamics eHandel til Lundeby & Co. Dette er en ehandelsløsning med integrasjon mot ERP- systemet Dynamics Nav (tidligere Navision). Les mer om Dynamics ehandel til Lundeby her.

Enda mer ehandel og friluft
Enda mer jakt og friluft for Digitrolls ehandelsløsninger.

Vi har grepet på de som selger utstyr til den jakt og friluftsinteresserte. Lenge har landets største forhandler av friluftsutstyr Friluftsmagasinet brukt Uni eHandel Enterprise og snart lanseres ny løsning til Arendalsselskapet 'Jakt og Friluft'. Vi er også stolt over at selskapet Amfibi hjemmehørende i Lillestrøm i flere år har brukt vår ehandelsløsning Uni ehandel Enterprise kombinert med fakturasystemet Uni Økonomi V3.

Tropehagen og nettbutikkintegrasjon Visma Business
Ehandel integrert med Visma Business
Fredrikstad baserte Tropehagen Zoo kjeden er en av våre mange kunder som har fått utviklet ehandelsløsning med direkte integrasjon med deres ERP- system. Tropehagen bruker Visma Business, og ved hjelp av integrasjonen mellom Lynx eHandel og Visma Business kan Kjetil Johannessen vedlikeholde nettbutikken på en effektiv måte.
 
Endelig en god nettbutikk til Visma kunder
Integrasjonsmodulen mellom Digitrolls Lynx ehandelsløsning og Visma Business er gjort mest mulig standard slik at vi raskt og enkelt kan tilby også andre Vismakunder en tilsvarende avansert løsning.
 
Se video under fra et Bergensbesøk Kjetil Johannessen gjorde hos Digitroll fredag 19. mars 2010. Med pistol i ryggen skryter han litt av arbeidet Digitroll har gjort for kjedekunden. Se også nettsidene til Tropehagen Zoo.

Kontakt Patrick Dahl på tlf. 55273044 for mer informasjon om ehandel og integrasjon med Visma.

 
 
 
Videopresentasjon
Som Digitroll kunde får du tilgang til et ekstranett med videopresentasjoner av alle funksjoner og moduler i Lynx eHandel. Se eksempel her.

Vi søker flere medarbeidere
Vi er på jakt etter