Bergen, 15. mai 2013
Kommunikasjonsdirektør Ingebjørg Tollnes i Komplett.no sier til Dagens IT at BankID hindrer nettsalg. Både på PC og nettbrett. Det kjenner vi godt til. Vi har også tips og råd for å komme utenfor BankID fellen. Les mer >>.
Achilles godkjenning for Digitroll
ECN valgte Webbyrået Digitroll
Asker, 3. mai 2013 Engineering Consultants Norway (ECM) har valgt Digitroll som Webbyrå. Vi har utviklet og levert nettsider ecn.as, design av messestand og annet grafisk materiell inkl. trykksaker. ECN valgte selvsagt webredigeringsverktøyet Snowfox for å bli bedre på nett! Snowfox er publiseringsverktøyet som gjør det enkelt å oppdatere innhold på nettsider.
Masse nytt på gang fra webbyrået
Asker, 26. februar 2013 Vi har hatt en travel vinter så langt i Digitroll med mye salg og til tider kø i produksjonen. Vi er ikke lei oss for det. Godt for våre kunder å vite at de har en etterspurt webleverandør. Akkurat nå holder vi på med netthandelsproduksjoner til Sport1 butikkene TriSport i Drammen og Lofotsport i Lofoten. Nye nettsider til Stians Sport er snart på luften, sammen med nettsider til ECN AS, Vestdavit AS, Europharma AS og sykkelløpet Voss- Geilo. Nettbutikker går det mest av, og her venter kunder som Ut i naturen, Kaarbø, ByggXtra, Bass Brothers, Ragn Sells, Sensorline og Magasinet (mobil nettbutikk) på nye løsninger. Vi holder koken!
Asker, 30. januar 2013 DigiChat modulen er en genial måte å komme i kontakt med nye kunder på. Det viser erfaringen til Digitroll- kunde F- Tech AS.
 Asker, 11. januar 2013 Drammensbaserte Kajakk og Fritid er en av de største forhandlerne av kajakker i Norge, og vi bommer nok ikke hvis vi gjetter at salget nå vil gå mot nye høyder. Eller mot nye bølger.
Kundene vil handle med mobilen sier Posten
Bergen, 12. desember 2012 I dagens Finansavisen vises det til Postens ehandelsrapport som sier at 2 av 3 nordmenn ønsker å bruke mobilen til å handle på nett, mens bedriftene ikke har tilpasset nettbutikkene sine till denne nye nettplattformen.  At 9 av 10 nettbutikker ikke har tilpasset ehandelsløsningen sin til mobil kjenner vi i Digitroll godt til, så her henger bedriftene litt etter, men de kommer for fullt. Når vi sjekker besøkstall til kunders nettløsninger ser vi at 6% kom fra mobil i 2011, opp i 15% i begynnelsen av 2012 til nærmere 30% høsten 2012. Vi ser og vet at kundene bruker mobilen til å finne frem info og handle via mobilen. Digitroll har lenge tilpasset nettsider til mobil, men i disse dager har vi også produksjoner på flere mobiltilpassede nettbutikker til våre kunder. Spaceworld er f.eks. en av dem som skal på nett med mobiltilpasset nettbutikk i det nye året.
Merida og Stians Sport valgte Digitroll
 Asker, 17. november 2012. Stians Sport er Norges største sykkelgrossist. Sykkelmerket er Merida som Stians Sport har bygget opp til landets mest kjente sykkelmerke.
Digitroll har fått æren å utvikle nye nettsider til Stians Sport, Merida.no og Merida.se, ekstranett med full B2B nettbutikk for sykkelproduktene til Stians forhandlernettverk i både Norge og Sverige.
Digitroll skal utvikle webdesign til samtlige løsninger som hovedsaklig bygges på Lynx eHandel og Snowfox publiseringsprogramvare.
B2B og i fase 2 B2C sykkelnettbutikkene skal begge integreres med Dynamics NAV levert av Navicom. B2B nettbutikken skal i produksjon allerede fra 1. desember i år.
Vi gleder oss.
Gode tilbakemeldinger på messestand
 Bergen, 26. oktober 2012
Head Energy fikk meget gode tilbakemeldinger på sin messestand på OTD messen i Vestlandshallen forrige uke. Det synes vi er kjekt, fordi det var nemlig Digitroll som stod for design og idé av Head Energys flotte messestand.
Planlegger du fornying av profilering og messestand? Kontakt Digitroll ved Rolf Mork - Knudsen for inspirasjon og idéskaping.
Sparebank1 Skadeforsikring med egen sikkerhetsbutikk
Sparebank1 Skadeforsikring har publisert sin ehandelsløsning "Sikkerhetsbutikken" utviklet og levert av Digitroll AS. 
Nettbutikken Sikkerhetsbutikken er åpen for alle, men er du Sparebank1 Skadeforsikringskunde eller LO favør medlem vanker det ekstra gode priser på produkter og tjenester.
Head Energy byråavtale med Digitroll
Head Energy leverer ingeniør og prosjektkompetanse til et sultent marked på teknisk kompetanse. Vi er stolt over å ha blitt valgt  som leverandør til Head Energy, og da ikke bare til deres nye nettsider, men også på alt som har med grafisk design og profilering. I tillegg til nytt webdesign og Snowfox nettredigeringsverktøy inklusiv mobilt tilpassede nettsider er vi også i full gang med å utforme innredning til deres nye kontorlokaler (Head Energy flytter hovedkontor til Nordås i Bergen), messestand, profilhåndbok og avisannonser. Vi er også valgt som strategisk rådgiver i forhold til innholdsstøtte til websidene.
BankID kontraktsløsning til Sør Trøndelag fylkeskommune
Trondheim, 3. september 2012 Kontraktsløsningen for digital kontraktssignering av elev- PC avtaler for fylkeskommunens videregående skole elever har så langt vært en stor sukess. 3000 avtaler er signert med BankID og ca. 5 millioner kroner er direkte innbetalt via betalingsløsningen. Dette er en stor forskjell fra tidligere hvor både kontrakter og penger ble samlet inn manuelt.
Zookjeden Buddy med ny nettløsning
Zookjeden Buddy har vært Digitrollkunde i noen år. Nylig ble nettløsningen deres oppgradert med nytt webdesign. Vedlikehold av mykt innhold på nettsidene gjøres ved hjelp av websideredigeringsverktøyet Snowfox, varedata i produktvisningen synkroniseres via kundens ERP- system Microsoft Dynamics NAV. Innhold på intranettet oppdateres daglig ved hjelp av Snowfox Sareptas portalverktøy.
Lansering av mobile sider
Det å etablere eller oppdatere innhold på mobile sider er enkelt hvis du er Digitroll kunde. Ved hjelp av Snowfox' nye mobilmodul kan du dele innhold fra dagens nettsider til mobile sider. Du kan også via Snowfox publisere eget innhold direkte på mobile sider.
Europtyre med 12 nettbutikker fra Digitroll
Asker, 8. juni 2012 Tommy Sharif satser i Europa!
Tommy Sharif tar dekksatsingen på nett ut i Europa med sitt nye Europtyre konsept. Først ut var Sverige og Norge, deretter følger nettbutikker til 10 andre europeiske land i løpet av det neste halvåret. Sharifs nettbutikk i Norge skifter også navn til Europtyre.  Hver av de 12 nettbutikkene blir helintegrert med ERP- systemet Microsoft Dynamics Nav (Navision). I samarbeid med ERP- leverandøren Pilaro leverer vi et avansert ehandels- og logistikksystem hvor kunden kjøper dekk i nettbutikken, ordren går direkte til Dynamics NAV som deretter sender den videre til grossisten i Nederland. Her pakkes dekkene på lastebil og kjøres hjem til din dørstokk. Eller til ganske mange europeeres dørstokk om ikke lenge. Basis for Sharifs satsing på nett er Digitrolls standard nettbutikkløsning Lynx Dynamics. Dette er en avansert og fleksibel ehandelsprogramvare som for Europtyre er tilpasset dekkbransjen.
Spaceworld med nettbutikkløsning fra Digitroll
Spaceworld publiserte sin nye Lynx nettbutikk fra Digitroll for noen uker siden. Så langt tyder den nye nettbutikken på å bli en sukess med ca. doblet salg fra tidligere løsning. Vi har tidligere levert B2B ehandelsprosjekter som har vært større, men takket være webintegrasjoner mot 11 ulike systemer (vare- og logistikksystemer) er dette vårt hittil største B2C nettbutikkprosjekt målt i tid og penger. Les mer om Spaceworld netthandelsprosjekt her >>.
Flatøy, 18. april 2012 Konsernet Frank Mohn har nylig publisert sin nye nettportal utviklet av Digitroll. 
Ustekveikja forlenger med Digitroll
Geilo, 25. mars 2012 10 år med Digitroll webløsning Ustekveikja Energi i Hallingdal har vært Digitroll kunde siden 2002 med sin COMWeb publiseringsløsning. Ingen skal si at Digitrolls publiseringsløsninger ikke tåler hard og langvarig bruk. Men, alt må ta en slutt, til våren lanserer derfor Ustekveikja nye nettsider bygget på Snowfox publiseringsverktøy.
Webløsning for advokatfirma
Digitroll har levert forprosjekt, nettstruktur, webdesign og nettsideverktøy til advokatkontorene inkl. portal forside. Kontakt oss gjerne på tlf. 55273040 hvis ditt advokatkontor har behov for et bedre markedsverktøy for å komme i kontakt med kundene.
Norsk Landbrukssamvirke valgte Digitroll nettløsning
Asker, 20. februar 2012 Norsk Landbrukssamvirke er en interesseorganisasjon til de bondeeide samvirkebedriftene i landbruket. Digitroll har fått i oppgave å utvikle nye nettsider til landbruk.no. Det viktigste kundekravet til nye nettsider er enkelhet i bruk, her kun fokus på brukervennlighet til publiseringsverktøyet. Valget falt naturligvis på Digitroll Snowfox publiseringsløsning. Snowfox er nemlig et svært brukervennlig nettsideverktøy, også for Norsk Landbrukssamvirke når de nå skal støtte de bondeeide samvirkebedriftene også via internett. Nye websider til landbruk.no bygget på snowfox publiseringsløsning blir publisert ila 1. kvartal 2012.
Nettbutikk til Platou Sport
Bergen, 9. februar 2012 Platou Sport med butikker fra Molde til Sandnes har nylig publisert sin nye nettbutikk for sportsutstyr- og klær basert på Digitrolls nettbutikkløsning Lynx eHandel. I Bergen har Platou vært kjent som butikken for "nikkersadelen", med sin høye kompetanse på hva de selger og det store utvalget av kvalitetsvarer. Slik er det nok ikke lenger, for Platous kunder er alle som driver et aktivt friluftsliv. Vår oppgave var å utvikle og levere en nettbutikkløsning som med sitt webdesign og funksjonalitet består kvalitetskravet fra en av landets beste sportsforretninger. Vi vet vi har bestått, kunden er svært fornøyd med vår nettbutikkleveranse >>.
Asker, 11. januar 2012
Nordmenn rekordhandlet på nett i fjor, og ferske undersøkelser fastslår at vi føler oss trygg på netthandel.
Like før jul publiserte Posten en spørreundersøkelse som viser at vi nå er blitt mer kjent, trygg og familiære med ehandel. Undersøkelsen fastslår og at vi er mye mer positiv nå enn for to år siden. Nå svarer over 50 prosent at netthandel er trygt, mens 1 av 3 sa det samme i 2009.
En annen fersk undersøkelse viser at nordmenn rømmer fra dårlige nettbutikker. Hele tre av fem har avbrutt handel i nettbutikk det siste året, fordi gjennomføring har vært for vanskelig.
-Moderne netthandel skal være trygt, enkelt og effektivt. Det vet vi, som har levert over 200 nettbutikker siden 1999, sier Patrick Dahl, daglig leder i Digitroll.
For 10. året på rad leverer Digitroll. 2011 blir vårt beste år siden oppstarten i 1999, og vi øker både bemanning og produktutvikling.
Webbyrået har fortsatt store ambisjoner. I 2012 skal vi styrke staben med enda flere på salgsavdelingen samt øke vår tilstedeværelse i Oslo. De siste årene har vi bygget grunnlaget for en lang levetid for webpubliseringsløsningen Snowfox, i 2012 skal ehandelsløsningene våre bidra til at vår posisjon som ledende på ehandelssystemer blir styrket i markedet. Kundeprosjektene som bygger konkurransefordeler I 1. kvartal 2012 skal Spaceworld, Grieghallen og Princessbutikken alle få nye nettbutikker fra webbyrået Digitroll. - I forbindelse med alle de nye nettbutikkløsningene som lanseres ut på nyåret vil det komme en rekke nye moduler og produktforbedringer i Lynx ehandelsløsningen, sier daglig leder Patrick Dahl. - Vi gleder oss til 2012 med nye store muligheter å kapre de beste ehandelskundene i Norge. Det blir et år hvor ehandel virkelig tar fart, og vi er i førersete når det gjelder både produkt- og kundeutvikling fremhever Patrick Dahl.
Det er når det er bratt det går oppover
Asker, 21. november 2011
Nettbutikken Bratt.no er nettbutikken for deg som er på jakt etter utstyr til ditt aktive friluftsliv, enten det er fjellklarting, skiturer eller gåtur i fjellet.
Bergen, 14. oktober 2011
Digitrolls webleveranse til Troms fylkeskommune fikk denne uken redaksjonell omtale i Bergens Tidendes nettutgave.
Asker,15. desember 2011
Vår kunde Raise (Nikita) lanserte nylig ny B2C nettbutikk for hår- og hudpleieprodukter. Her går det i skjønnhet og velvære for både ham og henne.
Digitroll har levert nettstruktur, webdesign og ehandelsprogramvaren Lynx ehandel Super i bunn for nettbutikkløsningen.
Den nye nettbutikken til frisørkonsernet Raise med gründer Inger Ellen Nicolaisen har også fått redaksjonell omtale i Kjedemagasinet >>.
Integrert med kundens økonomisystem for rask og enkel oppdatering av varedata, varelager og kundeordrer har vi selvsagt også levert med synkroniseringsløsning for automatisk oppdatering. Dette forenkler vedlikeholdet av løsningen for kunden.
Vi i Digitroll lukter minst like godt som før, og vi holder oss unge ved å stå på tå hev for krevende nettbutikk- kunder.
Bergen, 12. september 2011
Tre av fire voksne forventer at barn og partner reagerer negativt på jobbkontakt i ferien, fastslår en fersk spørreundersøkelse utført av kommunikasjonshuset Digitroll AS på web.
Undersøkelsen ga overraskende svar, mener leder i Digitroll, Patrick Dahl.
-8 av 10 nordmenn forventer kontakt med arbeidsgiveren mens de er på ferie. Det sier blant annet noe om reisemål og tilgjengelighet. Vilje til kontakt er det utvilsomt. For hele 97 av 100 sier seg villig til å kommunisere med arbeidsgiver mens de er på ferie, via sms, mobil eller mail. Samtidig svarer tre av fire at de tror barn og partner opplever jobbkontakt som forstyrrelse i ferien. Hva det kan føre til, sier ikke våre tall noe om. Private erfaringer er jeg neppe alene om, tror daglig leder i Digitroll , Patrick Dahl.
Undersøkelsen ble gjennomført av Digitroll, på eget initiativ. Den lå tilgjengelig for alle på www.digitroll.no fra juni til begynnelsen av august. En summerisk gjennomgang viser at 366 menn og kvinner i Norge responderte, i alder fra 26 år. Svar kom fra alle landsdeler, to av tre fra menn. Svarene gir klare flertall. Antall svar tilfredsstiller derimot ikke grunnlag for statistisk signifikans.
1000 signaturer og 2 millioner kroner
Tromsø, 30. august 2011
"- Vi er kjempefornøyd. 1 uke etter lansering er 1000 kontrakter blitt signert med BankID og over 2 millioner kroner betalt inn!"
Sitatet kommer fra IT- senteret i Troms Fylkeskommune etter at de lanserte sin Kontraktsweb med BankID signering for skole-pc ordningen. Med ca 1700 elever i de videregående skolene er Troms mer enn halveis bare dager etter skolestart. Vi er stolt og glad for hvor mye enklere vi har gjort hverdagen for fylkesadministrasjonen og skolene. Mer om BankID kontraktswebben til Troms >>
BankID kontraktsmodul til Troms Fylkeskommune
Tromsø, August 2011
Troms Fylkeskommune vil ved årets skolestart får en langt enklere og rimeligere håndtering av PC- avtaler til fylkest videgående elever. I år blir det nemlig ikke en papirmølle mellom Fylkeskontor, skole og hjem. Digitroll skal nemlig levere en webbasert kontraktsmodul som bruker BankID som signeringsmulighet. Mer om BankID og Troms >>.
Dr. Holms på Geilo tar websatsningen til nye høyder
 Bergen/Geilo, mai 2011
Dr. Holms Hotel befester sin posisjon gjennom som et av landets flotteste hoteller med nye nettsider fra Digitroll..
Webløsninger og rådgivning på nett?
Norsk Frisør- og Hudpleieskole går online med Digitroll
Norsk Frisør- og Hudpleieskole er en del av Raise konsernet og utdanner frisører og hudpleiere.
Nettbutikk for byggevarebransjen
Digitroll har inngått rammeavtale med Skandinavias største byggevareselskap Nordek om utvikling av en "byggevarenettbutikk" for kjeden XL- Bygg.
XL- Bygg ehandel for byggevare skal bygges på ehandelsprogramvaren Lynx eHandel Plus fra Digitroll. I tillegg skal det utvikles bransjespesifikke funksjoner og web service integrasjoner mot f.eks. NOBB. Mer om web til byggevarebransjen >>.
Norges største elektrikerkjede valgte Digitroll
Elfag har hovedkontor i Skedsmo (ikke langt fra Digitrollkunde Sharifs Dekksenter), er eiet av finske Onninen, og har flere enn 160 medlemsbedrifter rundt om i det ganske land. De nye websidene skal kort presentere kjeden og gi informasjon om hvor du kan finne din nærmeste Elfag elektriker.
Om ikke lenge vil kjeden lansere nye intranettsider også levert av Digitroll. Intranettkjedeløsningen skal forenkle kommunikasjon mellom kjedekontor og medlemsbedrifter. Mer informasjon om leveransen av Sareptas intranettsystem kommer senere.
Økte timesalg over nett med nye nettsider
Nordens største frisørkjede Nikita lanserte nye nettsider mandag 14. februar. 4 dager etter lanseringen forteller kunden at bestillinger via nett på frisørtimer hadde økt dramatisk.
Om ikke lenge publiseres også nye svenske og engelske nettsider.
Mer om Nikita og økt salg på web >>
Røde Kors med flere ehandelsløsninger
Røde Kors på nett med ehandelsløsningen "Røde Kors Butikken". 
Den gode erfaringen man har hatt med denne ehandelsløsningen har ført til bestilling av ny nettbutikk som erstatning for deres nåværende RødeKorsButikken.no (ikke levert av Digitroll).
Nye Raise nettsider lansert
Raise (tidligere Nikitagruppen) har nå klippet snoren til deres nye nettsider levert av Digitroll. Raise er skandinavias største konsern innenfor hår og skjønnhet med 120 salonger og mer enn 700 ansatte.
Digitroll tilbyr 3D visualisering
I motsetning til et par andre aktører i vår bransje som driver med mange ting de ikke kan, så velger Digitroll å bruke samarbeidsrelasjoner på de tingene vi ikke ble født til å drive med.
3D visualisering og animasjon til tekniske bransjer er imidlertid noe NAGELLd ble født til å gjøre, i hvert fall virker det slik på de 3D arbeidene de leverer. Mer om 3D design på web >>
Parfymesalg.no - vår mest velduftende nettbutikk
Ehandelsløsningen til Parfymesalg.no ble nylig publisert.
Nettbutikken er levert med webintegrasjon mot kundens fakturasystem, slik at alle varedata og kundeordrer automatisk oppdateres av systemet. Ehandelsintegrasjoner er det få om noen som kan bedre enn Digitroll, derfor er selvsagt denne nettbutikken forskånet for dobbeltarbeid.
Vi kan nå også gratulere alle som ønsker å lukte godt med et nytt førstevalg!! Det lukter suksess når www.parfymesalg.no nå tilbyr alle de kjente duftene til priser du vanligvis bare oppnår ved utenlandsreiser. Mer om parfymenettbutikken.
Publiseringsløsningen og fiskebørsen
Mangeårig Digitroll- kunde Fishpool har nå lansert nye websider bygget på Snowfox publiseringsverktøy fra Digitroll.
Webdesign, publiseringsprogramvare og prosjektledelse er alt levert av Digitroll.
Fishpool har vært kunde av Digitroll siden 2006, og nettsidene var nå moden for en oppdatering både mht webdesign og publiseringsverktøy.
Fishpool er en "fiskebørs" og webløsningen er en ren "B2B- løsning" mot kunder og samarbeidspartnere.
- Selger kunst så det griner
Dolk selger gatekunst som varmt hvetebrød i en Digitroll nettbutikk
Digitrolls kunde Hand made posters ved Morten Landmark har i flere år brukt Lynx ehandel kombinert med Uni Økonomi V3 i sitt nettsalg. Netthandelsløsningen handmadeposters.com har samme ehandelsprogramvare i bunn som alle våre andre nettkunder, men har spesiallaget webdesign og nettstruktur.
Den bergenske gatekunstneren Dolk er en av kunstnerne som selger kunst gjennom Hand made posters' nettbutikk. Dolk er populær. Dolk sine bilder blir som regel revet bort kun timer etter at de publiseres i webshoppen.
Effektiv markedsføring
Handmadeposters.com sender ut nyhetsbrev på epost om nye kunstverk som skal komme i nettbutikken. Dette nyhetsbrevet går til de mange eksisterende kundene og til alle som har meldt seg på for å få nyhetsbrev. Når nyhetsbrevet er sendt ut er det bare for Morten Landmark å forberede seg på å få tømt lageret av Dolk bilder.
Axapta ehandelsintegrasjon
Digitroll i samarbeid med vår samarbeidpartner ADB Team AS utvikler B2B nettshop helintegrert med Microsoft Dynamics AX (Axapta).
Kunden Strand Unikorn skal på nett med nettshop for salg til sine kunder i landbruksnæringen. Digitroll leverer ehandelsløsningen Lynx ehandel Standard og utvikler sync mot Axapta i samarbeid med ADB Team. ADB Team er Strand Unikorns leverandør av det administrative systemet Dynamics AX.
Ehandelsprosjektet er under utvikling og B2B nettshoppen skal publiseres før februar 2011.
Nettsider og publiseringsverktøy til avfallskjempen
Ragn-Sells er en stor avfallsaktør i Norden og Baltikum med røtter tilbake til 1881 da det hele begynte i Sverige.
You raise my ehandelsløsning
 Fabshop er på nett med B2B og B2C nettbutikk.
Websideløsning til Konsept Reklame
Konsept Reklame har holdt med Digitroll litt lengre enn Jebsens Management, og har også nylig fornyet sin webløsning til nettsideprogramvaren Snowfox.
Konsept prosjekterer og utvikler messestands i inn og utland. Innovasjon Norge er en av deres mange kunder. Les mer om publiseringsverktøyet og Konsept. Les mer om Konsept og nettsider fra Digitroll.

Cateringselskapet Gate Gourmet har nylig lansert nye nettsider bygget på websideverktøyet Snowfox. De nye sidene erstatter deres gamle COMWeb publiseringsverktøy fra 2006. Mer om Gate Gourmet og godsaker på web.
Norges største nettbutikk for supportereffekter
 Mens markedet for supportereffekter er stort internasjonalt, har de norske tippeligaklubbene enda en vei å gå for å få lønnsomhet i salg av supportereffekter.
50% markedsandel
Digitroll har levert nettbutikken Dynamics Lynx eHandel til Rosenborg. For oss Bergensere som satt på tribunen onsdag 14. april for å se Brann bli slått 3-0 var det ingen hyggelig kveld, men da vi senere i et møte med RBK fikk vite at Rosenborgs netthandelsløsning hadde 50% av markedet for supportereffekter på nett ble vi litt glade.
Rosenborg selger altså like mye supporteutstyr gjennom sin Dynamics Lynx ehandelsløsning som alle de andre tippeligaklubbene til sammen! Det er ikke verst. Vi vet at Rosenborg er et populært fotballag, men vi mener og tror at en viktig årsak til deres enorme salg i forhold til de andre 15 lagene i Tippeligaen er en god nettbutikk. Les mer om Rosenborg og Lynx netthandel her.
|
Spaceworld lanserte sin Digitroll eHandel ved påsketider 2012. Siden har salget bare økt og økt.
Avbrutt handel skaper salg
Avbrutt handel ekstramodulen til Lynx eHandel gir i enkelte kundecase opptil 14 % konvertering!
Vi søker flere medarbeidere
Ny løsning gav solid salgsøkning
April 2013 Flere og flere av våre kunder tegner også utvidet strategisk avtale med oss. Det handler om nettstrategi; herunder alt fra PR, adwords til redaktøransvar. Det handler egentlig kun om å øke inntjeningen til våre kunder. Eksempler på kunder med ulike strategiske avtaler er Princess Gruppen, F- Tech, Lator, Head Energy, Kajakk & Fritid og mange flere.
Rosenborg Ballklub er ikke bare best på banen, deres online Navision webstore for supportereffekter selger like mye supportereffekter som alle de andre tippeligaklubbene til sammen.
Markedsføring av nettsidene dine
4% av norske bedrifter er trippel A kredittratet. Digitroll har vært en av disse hvert år siden 2004. Vi er helt unik i vår bransje.
|