Mer enn 200 Uni nettbutikker?
Digitrolls første levering av nettbutikkløsningen Uni ehandel var så tidlig som april 2000. Det var Digitroll som utviklet webintegrasjonen med Uni Økonomi. Vi kan alt om hvordan du skal bruke netthandel integrert med ditt økonomisystem.
Oppgradert netthandelsløsning til Friluftsmagasinet
Netthandel Magasinet.noFriluftsmagasinet er en av de største nettbutikkene i Norge. En ekte nettbutikksuksess. Med hundrevis av nettordrer hver uke har denne nettbutikken omsatt for millioner siden etableringen i 2003.
 
Allerede i 2004 kåret Nettavisen (TV2) magasinet.no til en av de 55 nettbutikkene i verden. Vi tror fremdeles den holder mål.
 
 

Lator skiltfabrikk Uni eHandel
Bergen,4. september 2012
 
Lator skiltfabrikk var i gamle dager kjent for å produsere registreringsskilt til biler, i dag har den gamle skiltprodusenten gått "online" og selger bilskiltrammer og andre skilt på nettet.  

2. og 3. kvartal 2012 har de ansatte i Lator knapt fått tid å spise lunsj, ordrene renner inn og for juni måned alene 639 bestillinger i nettbutikken med et driftsresultat for måneden på over kr. 300.000,-.  - "Gjett om vi er glad i deg og i Digitroll" skriver daglig leder til oss i en epost denne uken. Digitroll bilskiltramme
 
Det å miste salget på bilskilt ble dramatisk for Lator som reduserte sin omsetning fra 15 millioner til rundt 3 millioner neste år. Bedriften er nå optimistisk om fremtiden, mye takket være fantastiske tall for nettbutikken.
 
Lators nettbutikk er en Lynx eHandel med skreddersydd skiltbygge- funksjonalitet.  Ved hjelp av skiltbyggeren kan du designe og bestille dine egne skilt til hva det måtte være. Særlig har det å designe egne bilskiltrammer blitt en suksess med en høy andel ov omsetningen.
 
Skiltnettbutikken til Lator er selvsagt helintegrert med Uni Økonomi V3, noe som gjør at administrativt arbeid er redusert til kun å laste opp varedata og ordrer med et klikk...

Enda mer ehandel og friluft

Uni eHandel fra DigitrollAmfibi - et godt vareutvalg på nett

Amfibi er en av Norges mest omfattende nettbutikker innen friluftsutstyr. Nettbutikken fører sterke merkevarer som Bergans, Ajungilak, Brynje, Garmin, Humminbird, Abu Garcia, Berkley, Primus, Optimus, Trangia osv.
 
Amfibi het opprinnelig Napp.no og ble etablert i 2001. Fra 2004 ble navnet Amfibi (i betydningen til lands og til vanns, og med en liten bie som logo) for å speile satsing mot å bli en totalleverandør av utstyr til en aktiv fritid.
 

Bokstaver fra Bodø på nett
Lynx eHandelBokstavfabrikken i Bodø har siden etableringen av sin netthandel bokstavfabrikken.no i 2007 økt omsetningen på nett fra måned til måned. Selv om det er et stykke fra Bergen til Bodø er kunden strålende fornøyd med vår kundeservice, og ikke minst våre produkter og tjenester.
Les mer om netthandelen i Bodø.

Max Manus - hør krigshelten
Max Manus er selve symbolet på motstandsbevegelsen i Norge under 2. verdenskrig. Familieforlaget selger bøker og  lydbøker hvor du selv kan høre Max Manus berette om sine utrolige opplevelser.
 
For oss i Digitroll er det vanskelig å sette oss inn i prøvelsene Max Manus utsatte seg for i 5 harde og lange krigsår. Det å få innsyn i hvor omfattende Max Manus` krigsinnsats for Norge var har vært givende for oss i Digitroll. Les mer.

Skal vi kontakte deg?




Presentasjonsvideo av Uni integrasjon
Uni og Digitroll har vært knyttet til hverandre siden år 2000. Integrasjonen mellom Uni Økonomi V3 og Lynx eHandel, også kalt Uni eHandel er enkel og svært brukervennlig. Se videopresentasjon.

Blant de 4% som har AAA- Rating
Visste du at Digitroll er en av de få bedriftene som har høyeste kredittvurdering, trippel A rating, hos Soliditet. Det er 7. året på rad. Du kan trygt kjøpe nettløsning hos Digitroll.